Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş vermek için hesap oluşturmanıza gerek kalmadan misafir olarak alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bilgileriniz mail adresinize iletilir ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.
Paytr Online Ödeme Sistemlerini kullanarak son derece güvenli bir şekilde online alışverişin tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz.
Siparişlerinizin gönderimi için standart kargo seçeneğimiz bulunmaktadır. Sipariş aşaması sırasında kargo şirketi seçeneği tarafımızca sistem üzerinden belirlenmektedir. 
Kargo ücretlerimiz alınan ürüne göre bazen değişiklik gösterebilmektedir. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olmaktadır. 200 TL nin altında olan  alışverişlerinizde kargo ücreti 19.90 TL' dir.
  1. Sistem üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz Hafta içi maksimum 24 saat içerisinde kargo şirketine teslim edilir.
  2. Kargo şirketine teslim edilmesinden itibaren Ankara içi teslimatlar ortalama 1-2 iş günü, diğer bölgelerdeki teslimatlar ise ortalama 5-7 gündür. 
  3. Hafta sonu verilen siparişler kargo firmalarının çalışmaması sebebiyle ilk iş günü kargo şirketine teslim edilmektedir.
  1. Siparişiniz sizin belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.
  2. Bir siparişiniz size farklı paketler ve kargo şirketleri ile teslim edilebilir.
  3. Siparişlerinizin takibini, Siparişlerim sayfasından ayrı ayrı takip edebilirsiniz.
Paketinizi teslim alırken koli üzerinde hasar görürseniz teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almamanız, eğer paketinizde bir hasar yok ise teslim aldıktan sonra açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz taktirde  bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.
  1. Yanlış gelen ürün barkodu ile birlikte değişim formunu doldurmanız ve form içerisindeki açıklama kısmına tüm detayları belirtmeniz gerekmektedir.
  2. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra değişim yapılarak doğru ürünün adresinize gönderimi sağlanacaktır.